Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vítame Vás na našich stránkach a dúfame že Vás zaujmeme našou ponukou a službami.

Predstavme si sídlisko alebo zástavbu domov. Džungľa panelákov a domov. Stovky bytov, stovky rodín, stovky životov. Mnohí z nás takto bývajú. A mnohí sú radi, že aspoň „takto” bývajú. Ale sú aj takí, ktorí sa snažia zmeniť to, čo je v ich silách, a za dverami bytu alebo domu vytvoriť priestor, kde sa rodina bude cítiť naozaj dobre.

Prvým krokom k relaxu vo vlastnom byte alebo domu je najčastejšie prestavba kúpeľne, bytového jadra, či dokonca rekonštrukcia, alebo modernizácia celého bytu alebo domu. Rekonštrukcia, ľudovo nazývaná aj prerábka bytu alebo domu nie je jednoduchou technickou, ani ekonomickou záležitosťou.

Každý, kto už vlastní byt alebo dom a rozhodne sa ho modernizovať, chce, aby výsledok zodpovedal jeho predstavám, a finančným možnostiam. Na začiatku si treba uvedomiť, že každá práca sa dá robiť viacerými spôsobmi a s rôznymi nákladmi. Máte predstavu, čo všetko by ste chceli zmeniť, ale neviete aké sú vaše reálne možnosti? Plánujte a snívajte. Spíšte si všetky Vaše požiadavky, predstavy, zhromaždite zaujímavé výstrižky z novín. Dohodnite si termín obhliadky bytu alebo domu  s naším odborným poradcom. Pri stretnutí už budete mať aspoň orientačnú predstavu o rozsahu požadovaných prác - stavebných úprav.Odborný poradca Vám ochotne a rád poradí, či navrhne zaužívané riešenia overené praxou. Ak Vám na začiatku nevypracoval projekt Vašej rekonštrukcie architekt, budú pomoc a rady odborného poradcu veľmi dôležité. Nezabudnite na dve veci: Príprava a plánovanie. Dodávky materiálov, čas prác... Pamätajte, že naplánovať v spolupráci s odborným poradcom treba veľa podrobností. Nie je na škodu, rátať aspoň s minimálnymi rezervami. Finančnými aj časovými. Tak si ušetríte mnohé starosti s rekonštrukciou alebo výstavbou.

Prečo si vybrať nás ?


Nenavyšujeme cenu práce v priebehu realizácie, ak sa nevyskytnú závažné príčiny, alebo zmeny od investora. 
Kvalita za rozumnú cenu.
Nie sme, a ani sa nesnažíme byť najlacnejší. Nepoužívame podradné, najlacnejšie materiály, ani najlacnejšie pracovné sily. Pracujeme za rozumnú cenu v primeranej kvalite. Vieme aj vďaka ohlasom klientov, že lacná rekonštrukcia sa určite nevypláca!
Odbornosť a kvalita práce je u nás na prvom mieste.
Zvyšujeme si odbornosť a vedomosti.
Podporujeme  odborné a praktické vzdelávanie formou školení, certifikovaných seminárov a kurzov.
Pracujeme moderne.
Vývoj za posledné roky obrátil naruby zaužívané postupy v stavebníctve. Inovácie prichádzajú takmer každý mesiac.

Ak chcete aby u Vás prerábku bytu alebo domu, rekonštrukciu kúpeľne, alebo iné stavebné úpravy vykonala naša firma, kľudne nám napíšte a dohodneme si obhliadku.

Ako teda postupovať ?

 

Zavolajte, alebo nám napíšte Váš odkaz. 
Spomeňte čo zamýšľate robiť a kedy plánujete začať s prácami. 
Vypracujeme predbežný hrubý odhad ceny a navrhneme možné temíny realizácie.

Dohodnite si obhliadku a zameranie Vášho bytu alebo domu. 
Vďaka svojim skúsenostiam z praxe Vám majster môže poradiť pri navrhovaní, výbere materiálov, doplnkov... Prediskutujete svoje predstavy, aj veľa kľúčových otázok ohľadne rekonštrukcie, na ktoré ste možno ako laik ani len nepomysleli. Potom vypracujeme presnú kalkuláciu nákladov. Po jej odsúhlasení napokon definitívne rezervujeme termín, uzatvoríme objednávku a začíname.