Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Realizujeme

-Rekonštrukcie bytov a jadier

-Dokončenie holobytov a domov

-Maľovanie a stierkovanie bytov a domov

-Pokládka parkiet, podláh a montáž zárubní a dverí

-Montáž sadrokártónu

REKONŠTRUKCIA BYTU, REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA

Rekonštrukcia bytového jadra je záležitosť, ktorú rieši mnoho domácností. Socializmus nám totiž zanechal byty bez fantázie, ktoré vyzerajú jeden ako druhý. Väčšina bytov má bytové jadro z umakartu, ktorý možno spĺňa svoj účel, no určite nevyzerá dobre. Preto si ľudia najímajú firmy špecializované na rekonštrukciu bytov a bytového jadra. Zrekonštruované, murované jadro totiž pomôže vášmu bytu vyzerať lepšie a modernejšie. Navyše si kúpeľňu, či iný priestor môžete navrhnúť podľa vlastnej predstavy. Stačí keď svoj nápad predstavíte odborníkovi.

Ak máte dobré nápady, no malú predstavivosť, špecializovaná spoločnosť, akou je naša firma veľmi ochotne poradí a pomôže. Rekonštrukcia jadra síce vyžaduje určitú investíciu, no výsledok určite stojí za to.

KOMPLETNÉ REKONŠTRUKCIE ZAMERANÉ NA BYTY, DOMY A KANCELÁRSKE PRIESTORY

Spoločnosť ponúka kompletnú rekonštrukciu bytu a rekonštrukcie bytového jadra, dokončovanie holo-bytov a holo-domov. Rekonštrukcie bytov vykonávame prevažne v Spišskej Novej Vsi  a v blízkom okolí.

DÔLEŽITÉ:

Pred alebo pri obhliadke je nutné dodať pôdorys bytu, domu a pripraviť si predbežný súhrn prác, aby bolo možné vypočítať predbežnú cenu za rekonštrukciu bytu. Po obhliadke Vám  vypracujeme a zašleme cenovú kalkuláciu mailom.

Našou výhodou pri rekonštrukcii bytu je široká škála stavebných profesií (remesiel), disponujeme bohatým technickým vybavením a stavebnými skúsenosťami v stavebnej činnosti.

REKONŠTRUKCIA BYTU ZAHŔŇA:

obkladačské a murárske práce - (obklady, dlažby, Gres aj z kameňa)

omietky, sadrokartónové steny - podhľady

sadrokartón, maľovanie (interiérov, exteriérov), stierky - všetky druhy aj farby

kúrenie a plynoinštalácia (výmena radiátorov, montáž kotlov)

elektroinštalácia - komplet rozvody, medené káble, aj revízna správa

vodoinštalácia (kúpeľňa, WC, kuchyňa), aj prerobenie kúrenia na komplet

búracie práce, vynášanie sutiny a stavebného odpadu

maliarsko – natieračské práce (štruktúrované, farebné, textilné omietky)

pokládka parkiet (drevených aj lepených) a plávajúcich podláh (laminát) s obvodovými lištami

elektromontážne práce, hrubá inštalácia (drážkovanie, rozvody) kompletovacie (vypínače, zásuvky, svietidla)

montáž drevených zárubní + osadenie dverí

čistiace práce (upratovanie po vynášaní sute) a prípravné práce pre stavbu

vyhotovíme Vám statický posudok (v prípade vybúrania nosného panelu)

MAĽOVANIE BYTU A STIERKOVANIE

Ak potrebujete kvalitné vymaľovanie bytu je tu pre Vás naša firma kvalitné maliarske a natieračské práce. Vymaľujeme Váš byt v čistej bielej alebo v trendových moderných tónoch podľa vzorkovníka farieb. Vymaľovanie stien vhodnou farbou má veľa predností. Maľovanie je najmenej nákladné a rýchle. Umožňuje detailnú voľbu odtieňa  podľa vašich predstáv aj jeho častú obmenu podľa vášho želania a zariadenia bytu. Vhodne namaľovaná stena dodáva priestoru celistvosť, dotvára svetelné podmienky a výrazne vplýva na vnútorný dojem a celkovú pohodu v priestore. Ponúkame aj stierkovanie bytu, ktoré je rovnako dôležité pre celistvosť a kompletnosť priestoru.

MAĽOVANIE BYTOV, INTERIEROVÝCH HÁL A VSTUPOV

maľby na bielo alebo farebne (rôzne druhy materiálov a odtieňov podľa výberu zo vzorkovníka - 1950 farebných odieňov NCS, 185 odtieňov RAL).

maľovanie firemnej identity (Vášho loga, reklamného sloganu) priamo na stenu vo Vašej firme.

nátery drevených aj kovových konštrukcií (podhľady, ploty, balkóny, madlá, drevené obklady) interiér, exteriér.

lepenie okrasných stropných líšt, štukatérske práce.

rôzne techniky SAN MARCO (textilná omietka Kreos, arte-lasur, štrukturovaná stierka, marmolit, škrabaná omietka a ďalšie).

benátsky štuk - Ottocento, Velature, Conkret Art, Marmo Antico, Marcopolo, Stucco Veneziano.

nátery fasád všetky druhy (rôzne farby vzorkovník 1950 farebných odieňov NCS, 185 odtieňov RAL).

pred maľovaním pozakrývame a oblepíme nábytok, drere, zárubne, podlahy páskami a fóliami.

záruka 2 roky na všetky nami vykonané práce.

Kontaktujte nás, spravíme z Vášho bytu alebo domu krajšie miesto pre život!

STIERKOVANIE

Pred samotným maľovaním stien môžeme z nedokonalej omietky  vytvoriť stierkovaním perfektne hladké steny s na dotyk príjemným povrchom, na ktorom farebný náter vynikne ešte lepšie. Stierkovanie zvýši kvalitu vášho bývania, klímu v byte a zároveň úroveň a hodnotu bytu. Stierku je možné nanášať na interiérové plochy, ako vápenno cementové omietky, betón, sadrové omietky, sadrokartón, prefabrikované panely, drevo a jeho vedľajšie produkty, kovové povrchy, sklo a ďalších iných plôch, kde je potrebné dosiahnuť aj zateplenie a v prípade kde nie je je vhodné použiť iné materiály a aplikačné postupy, len stierkovanie (napr. objekty s cennými fasádami, alebo kde nie je možné previesť vonkajšie opláštenie izolačným materiálom).

SADROKARTÓNOVÉ PODHĽADY A ĽAHKÉ PRIEČKY

Potrebujete predeliť miestnosť priečkou alebo vytvoriť sadrokartónový pohľad pre ukrytie elektroinštalácie, digestorových rúr alebo umiestnenie dizajnových podhľadových svietidiel? Sme tu pre Vás. Vytvoríme Vám dokonalý sadrokartónový podhľad kvalitne a rýchlo, odporučíme vhodné os  opri maliarských prácach vám spravíme aj sadrokartón, ľahké priečky a stierkovanie. Zmeňte svoj byt alebo dom podľa vašich predstáv.

Kvalita a záruka našich prác, maľovanie v moderných tónoch, výber podľa vzorkovníka farieb. Stierky, vysprávky stien, brúsenie sadrokartónu, sadrové omietky. Volajte a presvedčí Vás kvalita.

TAPETOVANIE INTERIÉROV

Tapety sa používajú v dnešnej dobe na dosiahnutie exkluzívneho efektu (vinylové tapety) alebo naopak na dosiahnutie cenovo priaznivej úprave starších stien, priestorov s praskajúcou omietkou. Obzvlášť tapety sú vhodné na nerovné povrchy stien, dokážu skryť veľa nerovnosti. S tapetovaním sa obrate na nás, a uvidíte že budete spokojní, veľmi dbáme na dôsledne a kvalitne prevedenú prácu, rýchlosť a dodržiavanie dohodnutých termínov.

POKLÁDKA DREVENÝCH A LAMINATOVÝCH PODLÁH, OSADENIE DVERÍ

Špecializáciou  je aj pokládka laminátových a veľkoplošných drevených parkiet, ako aj na rôzne iné súvisiace činnosti, napríklad riešenie interiérov, montáž dverí a vstavaných šatníkov. Našou prioritou je kvalitne odvedená práca a dosiahnutie žiadaného efektu v čo najkratšom čase. .

vyrovnanie podkladu samonivelizačnou hmotou

zhotovenie podkladových roštov-prekrytých OSB doskou

pokládky parkiet všetkých typov

kompletná realizácia nových parketových podláh (drevo, laminát)

montáž obvodových líšt na podlahu (drevo, laminát, plast)

osadenie obložkových zárubní a dverí na komplet (+ kovanie, zámky)

montáž posuvných dverí ECLISSE (v stavebných púzdrach)

 

 

 

POSUVNÉ DVERE ECLISSE

Posuvné dvere nemôžeme nazývať moderným vynálezom. Ich pôvod sa ale stratil v dejinách antického Grécka a Ríma a dnes je už ťažké presne nájsť ich korene.

Snažíme montovať posuvné dvere najmä kvôli ich schopnosti ušetriť priestor. V moderných bytových domoch sa posuvné systémy využívajú vo veľkej miere napr. v kúpeľniach, toaletách, skladovacích priestoroch alebo práčovniach. Jednou z variant posuvných dverí je systém dverí posuvných popri stene. Ten je možné použiť v prípade, že nie je možné do steny namontovať puzdro. V rôznych geografických oblastiach je puzdro pre dvere zasúvajúce sa do steny známe aj pod označením falošný rám, falošná zárubňa alebo dokonca pod-rám. Vo všeobecnosti sa pojem puzdro používa na označenie štruktúry, s pomocou ktorej sa dvere alebo okno montujú do vnútra steny. Hlavným cieľom puzdra je teda presne vymedziť miesto, kde budú dvere alebo okno namontované, a tak zaistiť presné a vymedzené otvory. Puzdro môže byť vyrobené z rôznych materiálov. V súčasnosti sa najčastejšie používajú drevo a pozinkovaný plech. Posuvné systémy vždy pozostávajú z kovovej konštrukcie, ktorú tvorí puzdro umiestnené vo vnútri steny a posuvný systém (koľajnica), ktorá umožňuje posuv dverí do steny. Najznámejší typ puzdra pre dvere zasúvajúce sa do steny využíva upevňovanie súčastí vo vrchnej časti. V prípade, že je dverné krídlo ťažké, je uchytené aj v spodnej časti puzdra (pri exteriérových posuvných systémoch).

Aby bol systém pre dvere zasúvajúce sa do steny kvalitným produktom, musí spĺňať určité požiadavky:

Robustnosť a spoľahlivosť:  Po namontovaní sa puzdro stáva integrovanou súčasťou steny. Keďže nahrádza časť steny, musí byť rovnako odolné ako stena samotná.

Odolnosť: Posuvný vozík a koľajnica (posuvný systém) musia zabezpečovať hladký, plynulý, ľahký pohyb.

MONTÁŽ SADROKARTÓNU A PODHĽADOV

Sadrokartón v súčastnosti nachádza čoraz širšie uplatnenie v modernej stavebnej výrobe hlavne pri rekonštrukciách, novostavbách, pri výstavbe podkroví. Tieto technológie vylučujú takmer všetky "mokré" procesy a sú cenovo prijateľné pre zadavateľa stavby. Z SDK (skratka pre sadrokartón) je možné vytvárať rôzne konštrukcie v interiéroch podľa požadovaného dispozičného riešenia. Vám rieši tieto služby na komplet - montáž a dodávka:

sadrokartónových podhľadov a priečok

sadrokartónových obkladov podkroví

frézovanie hrán sadrokartónu

sadrokartonové podhľady + bodové svetlá

sádrové omietky

používame kvalitné materiály od renomovaných výrobcov ako napr. Rigips, Lafarge, Knauf, AMF, Rockwool, Knauf Isulation.

NAJPOUŹIVANEJŠIA KONŠTRUKCIA PRE PODKROVIA

Sadrokartón sa montuje na predpripravenú oceľovú konštrukciu zhotovenú z profilov CW a UW z obidvoch strán. Špáry medzi doskami sú zatmelené tmelom a výstužnou páskou.          Výhody použitia sadrokartónu

jednoduchá a rýchla realizácia

zabudovaná tepelná izolácia

vysoká požiarna odolnosť

ľahká konštrukcia

výborná rovinnosť výslednej steny

ĽAHKÁ DELIACA PRIEČKA - JEDNODUCHE ROZDELENIE MIESTNOSÍ

Sadrokartón sa montuje na predpripravenú oceľovú konštrukciu zhotovenú z profilov CW a UW z obidvoch strán. Špáry medzi doskami sú zatmelené tmelom a výstužnou páskou.

Výhody ľahkej deliacej priečky

jednoduché rozdelenie miestnosti

demontovateľná

zvuková izolácia

rýchla montáž

výborná rovinnosť výslednej steny

Vlastnosti

minimálna hrúbka priečky 75mm

zvukový odpor pri izolácii hr.50mm: 41dB

JEDNODUCHÉ ZATEPLENIE STENY ZVNÚTRA

Sadrokartón sa montuje na predpripravenú oceľovú konštrukciu zhotovenú z profilov CD a UD pripevnených k stene pomocou priamych závesov. Špáry medzi doskami sú zatmelené tmelom a výstužnou páskou.

Výhody obloženia steny sadrokartónom

jednoduché zateplenie steny zvnútra

zvuková izolácie

rýchla montáž

výborná rovinnosť výslednej steny

Vlastnosti

hmotnosť konštrukcie: 14kg/m2

minimálna hrúbka obkladu: 45mm

zvukový odpor pri izolácii hr.40mm: 12dB

tepelný odpor pri izolácii hr.40mm: 1,0m2K/W

VOĽNE STOJACIA STENA - STENA S ZVUKOVOU IZOLÁCIOU

Sadrokartón sa montuje na predpripravenú oceľovú konštrukciu zhotovenú z profilov CW a UW bez priameho kontaktu s obkladanou stenou. Špáry medzi doskami sú zatmelené tmelom a výstužnou páskou.

Výhody predsadenej steny

jednoduché zateplenie steny zvnútra

zvuková izolácie

rýchla montáž

výborná rovinnosť výslednej steny

Vlastnosti

hmotnosť konštrukcie: 15kg/m2

minimálna hrúbka obkladu: 65mm

zvukový odpor pri izolácii hr.40mm: 12dB

tepelný odpor pri izolácii hr.50mm: 1,25m2K/W

SUCHÁ PODLAHA - SUCHÝ POTER, PODLAHA ZO SADROKARTÓNU Jednoducho realizovateľný poter vhodný na rekonštrukciu podkrovia a do drevodomov.